Darmowe rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Rehabilitacja

W naszych Domach przebywają pacjenci w różnym stanie chorobowym. Dzięki zakupionemu sprzętowi, część z nich może skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych. Naszym pragnieniem jest stworzenie większego zaplecza rehabilitacyjnego. Oczywiście, wiąże się to z kosztami. Ufamy, iż z czasem nam się uda.

Kto potrafi cieszyć się z małych rzeczy, mieszka w ogrodzie pełnym szczęśliwości /Phil Bosmans/

Przysiadam i przyglądam się „naszej rodzinie”. Wielcy mali. Kiedy śmieją się, śpiewają, rozrabiają, jak małe dzieci, jestem szczęśliwa. Bo jaki jest wymiar szczęścia? Odpowiedz sobie drogi czytelniku :).

Bardzo podoba mi się cytat: Wielkie rzeczy są robione przez serię małych rzeczy skupionych razem /Vincent van Gogh/ Tak więc, w naszych Domach zaczęliśmy od rzeczy małych.

Elektroterapia (z ang. electrotheraphy) jest zaliczana do jednej z dziedzin fizjoterapii. Wykorzystywana podczas rehabilitacji i leczenia różnego rodzaju schorzeń i urazów. Natomiast bieżnia do nauki chodu wzmacnia mięśnie i pozwala na pionizację postawy chorego.

Opublikowano 17 listopada 2020.

Przekaż nam swoje


1,5 procent podatku

KRS: 0000510451
Zostań Darczyńcą


Też możesz pomóc
Dokonując wpłaty na konto:

PKO BP S.A.
05 1020 1332 0000 1102 0905 7334


Jesteśmy na facebooku: